تبلیغات
دانلود رایگان شپلستان - تبلیغات در شپلستان
 
دانلود رایگان شپلستان
تهیه و ارسال تحقیق های دانشجویی به صورت رایگان و در قالب ورد 5722 322 0744 - 5960 957 0915
درباره وبلاگ


یاهو

توی صحـرا ، توی دریـا ،هر کجـا
همـچـو آن وقتیـکه گویـم در رجا
وقـت دشواری زنـم بـانـگ علی
یا علی گـویـم به پـا خیـزم زجـا
رباعی از "حسن بهگام"

با سلام...مهلی خشو می!

--------------------------------------
حسن بهگام کارشناس ریاضی محض از دانشگاه ملی زابل، دارای مدرک بازاریابی و بچه ی خطه ی چهارفصل و شهید پرور کهگیلویه و بویراحمد، شهر دهدشت(بلادشاپور) هستم که حدوداً سه سال با آدرس http://sagharshapal.blogfa.com یا behgamnet.ir در خدمت دوستان بوده و هستم! ولی بنا به محدودیتهائی که بلاگفا در گذاشتن برخی کدها ایجاد نموده، همزمان به میهن بلاگ نیز روی آوردم.

--------------------------------------
خدمتی ویژه:
تحقیق های آماده شده را در قالب ورد جهت ویرایش احتمالی برای شما گذاشته ام که شما دو کار انجام بدی!
1- سه صلوات بفرست.
2- روی لینک اسلایدها یا بنر فروشگاهم یا لینک های مرتبط هر مطلب کلیک کن و اگه از جنسی خوشت اومد خریداری نما و بعد تحویل از طریق پست، هزینه را به پستچی تحویل بده.
یا بر حسب کرمت مبلغی به شماره کارتم کارت به کارت نما.

2695 3050 9913 6037 - سیبا حسن بهگام
9799 8676 3370 6104 - ملت حسن بهگام

نکته ی 1: تحقیق ها تنظیم شده، داری بسم الله، برگ مشخصات، فهرست مطالب و منابع هستند.

نکته ی 2: بعد از نوشتن نظر در بخش نظر بدهید مطالب، حتما یک پیامک به شماره زیر ارسال نمایید. به درخواست های صرفا پیامکی یا صرفا کامنتی ترتیب اثر داده نخواهد شد.
5960 957 0915
نظر خصوصی نفرستید.

3- نظر عمومی نوشته و حتما ایمیلی برای ارسال تحقیق قید نمائید.

--------------------------------------
پیشنهادات و انتقادات شما رو به دیده ی منت پذیرا هستم و بعد از نوشتن جوابتون، نظر را تأئید میکنم. پس هر وقت نظری نوشتید یا سفارشی داشتید، بعد چند روز برای خوندن جوابتون به همون بخش نظرات سر بزنید یا اینکه پیامک بفرست تا بررسی کنم.
--------------------------------------
نکته ی 3:
برا سفارش تحقیق و ارسال پیامک تبلیغاتی به تمامی شماره های فعال استان یا شهرستانی خاص و درخواست وقت قبلی برای آموزش حرفه ای وبلاگ نویسی در کافی نت شپلستان(بهگام نت) با شماره های زیر تماس حاصل فرمائید.
5722 322 0744
5960 957 0915
--------------------------------------
آدرس شپلستان(بهگام نت):
کهگیلویه و بویراحمد - دهدشت - گاراژ سرپاریو - خ شهید همایونفر جنوبی - جنب شیرینی فروشی دستغیب

آدرس های اینترنتی:

وب شخصی: BehgamNet.ir
فروشگاه شخصی: Shapalestan.ir
پنل پیامک: SmsKb.ir
--------------------------------------
نکته ی 4:
جهت دسترسی های بعدی به وبلاگ، توی گوگل بنویس "تحقیق شپلستان" و اینتر بزن.

مدیر وبلاگ : حسن بهگام
مطالب اخیر
نویسندگان
نظرسنجی
کدوم دسته هارو رو بیشتر برا فروش بذارم؟!برچسبها
یکشنبه 20 اسفند 1391

تبلیغات در شپلستان

چرا وبلاگ شپلستان
چگونگی نمایش آگهی در وبلاگ شپلستان
مشخصات بنرها
قیمت درج تبلیغات در وبلاگ شپلستان
نحوه پرداخت مبلغ تبلیغات و سفارش آگهی
نحوه سفارش آگهی
قوانین و شرایط جذب آگهی


چرا وبلاگ شپلستان:

زیرا در وبلاگ "دانلود رایگان تحقیق شپلستان" برای اولین بار در کشور، خدمتی به عزیزان جویای علم و تحقیق و نیز کسبه ی تحصیل کرده و با دانش کامپیوتری یعنی مدیران کافی نت ارائه کرده که در نوع خود بی نظیر و ارزشمند است و اونم اینکه تحقیق های آماده شده و نیز در قالب ورد(جهت ویرایش احتمالی) را برای دانلود عموم قرار داده و خواهد داد.(ان شاءالله)

تحقیق های سفارش داده شده، تهیه و جهت دانلود فرد متقاضی و عموم بازدیدکنندگان محترم، قرار داده خواهد شد و در ازای این امر علاوه بر درخواست فرستادن 3 صلوات بر محمد و اهل بیت طاهرینش، از دانلود کننده به اجبار تقاضای هیچ مبلغی نخواهد کرد.

ما فقط شماره کارت خود را در صفحه ی آخر تحقیق ها نوشته ایم که اگر دانلود کننده خیلی از تحقیق دریافتی خوشش اومد، جهت حمایت از ما و بر حسب کرمش مبلغی را واریز نماید یا اینکه از فروشگاه های متعدد ما در سیستم فروتل خریدی انجام دهد.

چون خدمات ما رایگان و البته با کیفیت بوده بنابراین در اثر مواقع بازدیدکنندگان ما مشتری دائم وبلاگ خواهند شد تا از تحقیق و دانلود های رایگان بعدی بهره مند گردند. حال چنین وبلاگی با این خدمت نو و قابل تأمل، می تواند مخاطب مناسبی برای بسیاری از شرکتها،تاجران و صاحبان مشاغل جهت معرفی و تبلیغ محصولات یا خدمات ایشان باشد.

مزیت استفاده از سرویس و خدمات تبلیغاتی در وبلاگ ما، قیمت منصفانه ی آن و به صورت ماهیانه است؛ زیرا که ما بر خلاف دیگران قرار نیست از تبلیغات شما هزینه های سرور و ... را تأمین کنیم.

 

چگونگی نمایش آگهی در بلاگفا

بنر ها و تصاویر تبلیغاتی شما در پنج گروه زیر دسته بندی می شوند و بر حسب میزان بازخورد و کیفیت مشاهده توسط کاربران وبلاگ، قیمت گذاری گردیده اند.

15960 957 0915 تلفن سفارش درج آگهی - نوع A: بنرهای عمودی 240*120 پیکسل

2- نوع B: بنر افقی 468*60 پیکسل

3- نوع C: بنر 483*64 پیکسل

4- نوع ویژه: بنر 483*200 پیکسل

5- نوع E: بنر 483*200 پیکسل
(2عدد از نوع ویژه و پشت سر هم)

6- نوع F: دو  نوع بنر با هم (20% تخفیف) 
جهت ثبت نام در برترین سرویس فروش پستی سال 91 کشور و دارا شدن فروشگاه و 15 هزار بازاریاب رایگان کلیک کن

محل قرا گیری بنر ها:

بنر نوع A: در منوی سمت راست وبلاگ و زیر آمارگیر سافت گذر و بر حسب سفارش شما در رده های بالا قرار خواهد گرفت.

بنر نوع B: این بنر در لینک ثابت اول وبلاگ و در جای مناسب و ما بین پارگراف ها قرار خواهد گرفت و چون این مطلب همیشه ثابت است، بنابراین در بازدید کاربران از صفحات موضوعی، مجددا شانس مشاهده و کلیک بنر شما بالا خواهد رفت.

بنر نوع C: این بنر در اسلاید متحرک قالب قرار خواهد گرفت که با توجه به سایز پیشنهادی ما، سیستم خودکار اونو به 4 بنر افزایش خواهد داد و با ریتم خاصی که به بنر شما خواهد داد، باعث جذب بازدید کننده خواهد شد.

بنر نوع ویژه: این بنر اختصاصی هست و چون یک تیکه و به اندازۀ کل قالب اسلاید درخواهد آمد بنابراین هر بیننده ای را محصور بزرگی و تیترهای خود خواهد کرد.

بنر نوع E: بر حسب سفارش شما و تنها با پرداخت مبلغی در حدود 20درصد مبلغ بنر نوع ویژه، دو بنر از نوع ویژه را پشت سر هم قرار خواهیم داد.

بنر نوع F: دو نوع بنر مثلا ویژه و نوع C را هم در اسلاید متحرک و هم در لینک ثایت اول قرار خواهیم. داد.


قیمت نمایش آگهی در شپلستان

جدول قیمت نمایش آگهی بر اساس تعداد نمایش در صفحات وبلاگها
کلاس تعداد نمایش بنر در روز مدت نمایش تعداد کل نمایش آگهی قیمت به تومان
A نامحدود(240*120) 1 ماه نامحدود 20.000 تومان
B نامحدود(468*60) 1 ماه نامحدود 30.000 تومان
C نامحدود 1 ماه نامحدود 40.000 تومان
ویژه نامحدود 1 ماه نامحدود 50.000 تومان
E نامحدود 1 ماه نامحدود 60.000 تومان
F نامحدود 1ماه نامحدود 20%تخفیف

نوع بنر

 توضیحات

 قیمت 1 ماه

 قیمت 3 ماه

 A

 

20.000 تومان

 50.000 تومان

 B

 

30.000 تومان 

80.000 تومان 

 C

 

40.000 تومان 

100.000تومان

نوع بنر

 توضیحات

 قیمت 1 ماه

 قیمت 3 ماه

 ویژه

 

 50,000 تومان

130.000 تومان 

 E

 

 60.000 تومان

 160.000 تومان

 
آخرین بروز رسانی : 24/12/1391 - مشتریان قدیمی با نرخ قدیم می توانند تمدید کنند
 
مشخصات بنرها:
اندازه بنرها 120 پیکسل در عرض و 240 پیکسل در طول ( 240 * 120 ) میباشد و حداکثر حجم قابل قبول برای بنرها سی کیلوبایت ( 30kb) می‌باشد. بنرها میتواند در فرمت تصویر GIF یا JPG و یا فایل فلش SWF باشند.
لازم به ذکر است که در صورتی که حجم فایل بنر بالاتر از اندازه مشخص شده باشد، آگهی فعال نخواهد شد. همچنین در صورت استفاده از بنر فلش، لینک مرتبط با آن نیز میبایست در زمان طراحی بنر توسط طراح بنر در آن قرار گیرد. بنرهای فلش فقط میتوانند حاوی یک لینک باشند که پس از کلیک کاربر فعال شود و استفاده از هرگونه اسکریپت برای فعال سازی لینک یا فراخوانی آدرس وب یا ارسال اطلاعات بدون خواست کاربر غیر مجاز می باشد.

نحوه پرداخت:
پس از انتخاب کلاس تبلیغات مبلغ آنرا به شماره حساب 8005 556 548 021 بانک ملی به نام حسن بهگام واریز نمایید و تاریخ، کد شعبه، میزان مبلغ واریز شده و شمارۀ سند (فیش واریزی) را همراه بنر (تصویر آگهی) و لینک مرتبط با آگهی به ایمیل زیر ارسال نمائید. 

hassan_eltemasedoa@yahoo.com

درگاه بانک ملی برای پرداخت داوطلبانه


جهت پرداخت روی عکس بانک ملی کلیک کنید.       راهنمای پرداخت

 

جهت واریز اینترنتی یا ساتنا نیز میتوانید از شماره شبا ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ استفاده کنید و مشخصات واریزی و واریزکننده را ارسال نمایید.
همچنین می‌توانید مبلغ آگهی را از طریق شماره کارت زیر
واریز نمایید و تاریخ واریز، میزان مبلغ واریز شده و شماره کارت واریز کننده را همراه بنر و لینک مرتبط با آگهی به ایمیل اشاره شده ارسال نمایید. توجه کنید مشخصات واریزی را نهایتاً تا پانزده روز پس از واریزی به اطلاع ما رسانده و تأیید آنرا دریافت کنید در غیر اینصورت سایت هیچ مسؤلیتی برای بررسی و تأیید واریزی شما نخواهد داشت.
ه
مچنین توجه داشته باشید که واریز مبلغ آگهی به معنای قبول قوانین سایت و تأیید نهایی سفارش آگهی است بنابراین حتماً قبل از واریز مبلغ، شرایط و قوانین جذب آگهی را مطالعه فرمایید.

شماره حساب حسن بهگام 2695 3050 9913 6037

نحوه سفارش آگهی:
جهت سفارش آگهی کافیست با توجه به کلاس تبلیغاتی مدنظرتان مبلغ آنرا به حساب بانکی اشاره در همین صفحه واریز نمایید و مشخصات مبلغ واریزی (تاریخ،مبلغ واریزی و...) را همراه با تصویر آگهی (بنر) و لینک مرتبط با آن به ایمیل بخش تبلیغات ارسال نمایید. واریزی و همچنین آگهی ارسال شده بررسی و ظرف دو تا سه روز کاری آگهی شما فعال خواهد شد. به محض فعال شدن آگهی ایمیلی جهت اطلاع شما ارسال خواهد شد.
اگر برای نخستین بار است که سفارش آگهی می دهید و نسبت به محتوای سایت و پذیرش آن شک دارید می‌توانید ابتدا آدرس سایت و یا تصویر آگهی را از طریق ایمیل برای ما ارسال کنید تا بررسی و در صورت تایید به اطلاع شما برسد. در این زمینه قوانین و شرایط جذب آگهی که در همین صفحه اشاره شده است را نیز مطالعه کنید.
جهت اطلاعات بیشتر و سفارش آگهی میتوانید با شماره های زیر یا ایمیل 
hassan_eltemasedoa@yahoo.com تماس حاصل فرمائید.

شماره 5960 957 0915 - 5722 322 0744

قوانین و شرایط جذب آگهی

 • از پذیرش آگهی سایتهای حاوی تصاویر و مطالب غیر اخلاقی و همچنین مغایر با قوانین کشور ایران معذور هستیم.

 • نمایش و درج آگهی پس از واریز وجه و هزینه تبلیغات در حساب ما و دریافت پیامک بانک ملی مبنی بر واریز در حساب صورت خواهد گرفت.

 • درصورت تغییر در ماهیت سایت آگهی دهنده در زمان نمایش آگهی (مانند راهنمایی بازدیدکنندگان به یک سایت دیگر) بدون هماهنگی و یا هر موردی که به نحوی سوء استفاده از تبلیغات در وبلاگ ما باشد، نمایش آگهی بلافاصله، بدون اخطار و نیز بدون عودت هزینه ی واریزی قطع خواهد شد.

 • هر آگهی(بنر) تنها میتواند یک لینک به سایت مد نظر سفارش دهنده آگهی داشته باشد.

 • مسئولیت شعارها،مطالب و تصاویر استفاده شده در آگهی بر عهده سفارش دهنده میباشد و در عین حال وبلاگ ما در قبول بنر و آگهی مختار است.

 • تصاویر یا محتوای آگهی می بایست مطابق با هنجارهای کشور ایران و همچنین آئین نامه های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی کشور ایران در زمینه ی انتشار آگهی باشد.

 • طراحی بنر بر عهده سفارش دهنده میباشد و در صورت نیاز تیم طراحی ما آماده همکاری جهت طراحی بنر میباشد که هزینه آن بصورت مجزا محاسبه خواهد شد.

 • پذیرش آگهی مربوط به فعالیتها یا شخصیتهای سیاسی تنها پس از هماهنگی با مسئولین بوق امکان پذیر خواهد بود.

 • در صورتی که محتوا آگهی یا فعالیت سایت براساس نظر وزارت ارشاد نیازمند مجوز خاصی باشد (مانند مجوزهای صنفی) آگهی دهنده میبایست آنها را کسب و در صورت لزوم ارائه کند.

 • در صورتی که دستور قضائی یا اخطاری توسط نهادهای ناظر ( نهاد قضایی، انتظامی یا وزرات ارشاد) نسبت به حذف یک آگهی به مسئولین وبلاگ ابلاغ شود، آگهی فوق از نمایش عمومی حذف شده و مسئولیت خسارت یا موارد حقوقی آن بر عهده آگهی دهنده خواهد بود.

 • پیشنهاد میکنیم قبل از واریز مبلغ آگهی نام و آدرس وب سایت یا محصولی را که مایل به تبلیغ آن هستید از طریق پست الکترونیک در اختیار مدیران یا بخش بازرگانی ما قرار دهید تا ضمن بررسی آن اگر احیانا از پذیرش تبلیغ معذور بودیم دچار مشکل نشوید.

 • واریز یا پرداخت وجه به معنای قبول کلیه قوانین وبلاگ در درج آگهی و تأیید نهایی سفارش برای نمایش آگهی است. وجه واریزی پس از شروع نمایش آگهی به هیچ عنوان و در هیچ شرایطی عودت داده نخواهد شد. همچنین آگهی دهنده موظف است بنر خود را دقیقاً مطابق مشخصات و قوانین مشخص شده در سایت تهیه و ارسال نماید. مشکلات فنی آگهی دهنده مسئولیتی برای ما نخواهد داشت و همچنین در صورتی که به هر دلیلی از جمله تخطی از قوانین سایت یا درخواست مراجع ذیصلاح نمایش آگهی متوقف شود مسئولیتی بر عهده ما نبوده و آگهی دهنده مسئول هرگونه ضرر و زیان خواهد بود.

برخی از مواردی که از پذیرفتن آگهی آنها معذوریم:

 • شبکه ها و هرگونه سایت مرتبط با تجارت هرمی

 • تبلیغات شبکه ها و سایتهای کسب در آمد براساس کلیک ( Pay Per Click ) یا همکاری اشتراکی

 • گروههای ایمیل (مانند گروههای یاهو ) و هر گونه بانک اطلاعات ایمیلها و شیوه های جذب ایمیل کاربران یا ارسال ایمیل بصورت انبوه

 • شبکه های اجتماعی ، دوستیابی و سایتهایی که فعالیتی مشابه با سرویس وبلاگ دارند یا به نحوی چنین سایتی را تبلیغ میکنند.

 • سایتهایی در زمینه انتشار موزیکهای غیر مجاز یا بدون مجوز از وزارت ارشاد فعالیت میکنند.

 • هرگونه آگهی و تبلیغی که باعث وهم بازدیدکنندگان و ارائه اطلاعات غیر واقعی به کاربران سایت شود.

 • سایتهایی که به نحوی محتوای سایتهای فیلتر شده توسط نهادهای ناظر بر اینترنت در ایران در اختیار کاربران قرار می دهند یا آنها را تبلیغ میکنند.

 • بنرهایی که از تصاویر ترسناک یا دلخراش استفاده می کنند و همچنین هرگونه بنری که از تصاویر زنان استفاده ابزاری کرده باشد.

 • هرگونه آگهی که کاربر را مستقیما به صفحه یا فرمی هدایت کند که اطلاعات کاربر مانند نام، ایمیل یا تلفن وی را دریافت کند.

نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.

آمار وبلاگ
 • کل بازدید :
 • بازدید امروز :
 • بازدید دیروز :
 • بازدید این ماه :
 • بازدید ماه قبل :
 • تعداد نویسندگان :
 • تعداد کل پست ها :
 • آخرین بازدید :
 • آخرین بروز رسانی :
امکانات جانبی

Powered by WebGozar

Text Link

لینک به ما: برای نمایش لوگوی ما در وبلاگ یا سایت خود، محتوای باکس زیر را ابتدا با کنترل + آ سلکت، بعد کپی کرده و در بخش جاوا اسکریپت تنظیمات وب یا سایت خود قرار دهید. پیشاپیش متشکریم.

Text Link

 
 
بالای صفحه